دکتر سولماز حسینیون
برنامه زنده چرخ شبکه 4 سیما درباره تاب آوری شهری، دکتر سولماز حسینیون، چهارشنبه 3 آذر 95
  • عضویت در کانال تلگرام تاب آوری شهری ایران، دکتر سولماز حسینیون

با سلام  به طراحان، متخصصان و متفکران شهر و معماری
همانطور که می دانید، پس از برگزاری اولین جلسه گفتگوها با موضوع :نامکان " در موزه ملک، به دنبال ادامه این گفتگوها در ساعتی مناسب تر (بعد از 5 عصر) و مکانی در دسترس هستیم. لطفا درصورت تمایل به شرکت در جلسات گفتگوهای طراحی شهری با موضوع "  نامکان ها " یا سایر محور های اعلام شده در فایل توضیحات، تمایل خود را برای ثبت نام با ایمیل    urbandesigndialogueiran@gmail .com  اعلام کرده و رزرو نمایید .
ار آنجا که به دلیل ماهیت گفتگو محور جلسات،  تعداد نفرات شرکت کننده ، محدود و حداکثر 15-10  نفر میباشد، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.  هزینه جلسات مربوط به بحث نامکان ها 35 هزار تومان است که 4 جلسه به صورت یکجا(140 هزارتومان) در زمان ثبت نام دریافت خواهد شد. هزینه ثبت نام شامل تامین مدارک (کتاب، فیلم؛ مقاله) مورد نیاز برای حضور درسلسله جلسات و ارسال آن ها به شما،و نیز فرایند ثبت نام شامل دریافت فایل خلاصه مطالب از شما پیش از هرجلسه و مطالعه آن و برگزاری مقدمات کلاس  است. در صورتی که  تمایل دارید در مجموعه محور های دیگر شرکت بفرمایید، می توانید گروه موضوعی مورد نظر خود را از لیست ارسالی اعلام فرمایید تا با  به حدنصاب رسیدن نفرات تشکیل گردد.ضمنا بادعوت از متخصصین مدعو برای هدایت جلسات بسته به تخصص های موضوعی به غنای جلسات خواهیم افزود.خود شما نیز می توانید با ارسال رزومه و نمونه کار برای هدایت جلسات اعلام آمادگی فرمایید. هریک از موضوعات به محض رسیدن به حد نصاب تشکیل خواهند شد.

با تشکر
 گروه برگزاری گفت و گوهای طراحی شهری
​​لینک کانال تلگرام https://telegram.me/urbandesig ndialogues​
--
 گفتگوهای طراحی شهری ایران
Urban design dialogues

مقاله  "تاثیر قوانین برنامه ریزی و طراحی شهری بر تاب آوری سکونت گاههای غیر رسمی"  جایزه توسعه پایدار یونسکو  2016 با زمینه تخصصی تاب آوری شهری از طریق توانمند سازی جوامع محلی برای اقدامات محلی را دریافت نمود. از آنجا که ایشان متاسفانه هیچ ارتباط رسمی با هیچ سازمان یا دانشگاهی ندارند، همچنان از نام دانشگاه ملبورن استفاده کرده و اعتبار مقاله که در یک کتاب Routledge با همین عنوان چاپ می شود به دانشگاه ملبورن و نه کشور ایران تعلق گرفت.